1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

LifeSide.lt 3 Miestai - Lietuva, Rusija, Lenkija, 3 nauji gyvenimai.

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo PanicLife, Rugsėjis 11, 2016.

 1. PanicLife

  PanicLife Narys

  Užsiregistravęs:
  Rugpjūtis 21, 2015
  Pranešimai:
  3
  Taškai už trofėjus:
  51
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Lietuva ( SanFierro ), Lenkija ( BlueBerry ), Rusija ( BaySide ) sukurti tokius miestus, padaryti pasienio sistema, kad tikrintu dokomentus, viza,pasa.

  MIGRACIJOS TARNYBA - Vieta, kurioje pasidarysite savo asmens tapatybės kortelę - pasą, taip pat šioje vietoje galėsite įsigyti vizą, norėdami keliauti į Rusiją.

  VAIRAVIMO MOKYKLA - Vieta kruoje privalės apsilankyti kiekvienas žaidėjas. Teisių laikymo centras visų trijų kategorijų A,B,C. Čia taip pat turėsite atlikti technine apžiūrą, norėdami registruoti transporto priemonę.

  Padaryti metu sistema— nuo 16m iki 120m bet jie kiltu pražaidus 48h

  MOKESČIŲ INSPEKCIJA - Vieta kurioje teks apsilankyti gan dažnai susimokėti mokesčius, už baudas nuo policijos. Jeigu turite namą, bus papildomi mokesčiai už šildymą,vandenį,elektrą. Jeigu turite abonentą reikės mokėti už saskaitas, kurias prakalbata ar pagal jūsų pasirinktą planą

  Padaryti 3valiutas, Euras,zlotas,rublis — ir padaryti kad eitu keitaliotu valiutas, daryk pagal tikroviška kursa.
  VALIUTOS KEITYKLOS - Kadangi serveryje vyrauja 3 valiutos: Eurai, Zlotai, Rubliai šių vietų jums prireiks vygstant į kitą šalį, išviso yra 3 valiutos keityklos vietos, sanfierro mieste, lenkijoje, rusijoje ( http://imgur.com/a/lrDpD )

  TELEFONŲ SALONAI - Serveryje yra 3 pagrindiniai salonai: Bitė, Omnitel, Tele2. Kiekvienas iš jų siūlo geresnes salygas ar geresnias mobiliojo ryšio priemones. Todėl katrą tinklą rinktis teks nuspręsti jums patiems. Nenorintiems prisirišti prie abonento galite įsigyti ir paprasta kortelę kioske. Sudek geriausiu telefonus.

  SERVERIO BANKAI - Serveryje yra 3 bankai: Swedbank, Nordea, DNB bankas. Kur laikyti pinigus galėsite pasirinkti, kiekvienas iš bankų siūlo kaupti pinigus pas juos už kuriuos moka palūkanas, kiekvienas iš jų moka skirtingai, vienas didesnes, kitas mažesnes


  MAŠINŲ SALONAI, LAIVŲ TURGUS - Serveryje yra skirtingi mašinų salonai, kiekviename salone mašinos suskirstytos pagal kainas, vienur brangesnes, kitur pigesnės. Taip pat turime laivų turgų, galėsite paplaukioti laisvu laiku.

  PARDUOTUVĖS - Serveryje yra 3 parduotuvės: Norfa, Maxima, Iki. Parduotuvėje turėsite apsirpikinėti prie lentynių, išsirinkus prekes už jas sumokėti prie kasos

  Automatizuota unban sistema. Nuo šiol gavus ban galėsite patys atsiblokuoti siunčiant sms su nurodytu tekstu GUI lentelėje.
  GAVUS IP BAN:
  SMS TEKSTAS: GUNBANIP IPADRESAS
  SMS NUMERIS: 1398
  KAINA: 0.87 EUR
  Iskart isiuntus sms zinute jums bus istrintas ip banas ir padarius reconnect galesite prisijungti.

  Sf mieste daryti bankus,ir t.t. Rusijoje narkotiku,cigaru gamyklas ir t.t. Naftos gamyba. Lenkijoje padaryti ukinko darba, platciau vakare numesiu. Padaryti tarkim namus uz kreditus, bet ne visus. Padaryti kuro pasirinkima, dujos benzinas 95 ir 98 dyzelina.
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...