1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

Pamoka PHP-Fusion apsauga > 1 dalis.

Diskusija 'PHP-Fusion' skyriuje nuo Britas, Gegužė 24, 2011.

 1. Britas

  Britas Gerai žinomas narys

  Užsiregistravęs:
  Balandis 26, 2011
  Pranešimai:
  2,616
  Taškai už trofėjus:
  893
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Lithuania
  Pradžios puslapis:
  Įvertinimai:
  +303 / 0 / -0
  Straipsnio peržiūra: Kaip atsikėlus vieną ryta nepamatyti užrašo "HACKED"?
  Vardinsiu punktais viską vardinsiu punktais ką jums reikia padaryt.
  1. Jums reikės geros antivirusines programos:
  Patariu kaspersky šeimos antivirusine šiai dienai turim 3
  a) Kaspersky Pure - kol kas geriausias siūlomas kaspersky produktas jis kainuoja 70 doleriu metams, tačiau galite parsisiųsti bandomąją versiją.Jis jus apsaugos nuo visko kas baisaus tyko internete, na bent jau taip teigia kūrėjai.Asmeniškai anudoju ją pats, kol kas galiu pasakyti, kad tikria nenusivyliau.
  Cool Kaspersky Internet security - Apsaugos jus nuo visko kas tyko internete, tačiau jis skiresi tuo nuo PURE versijos, kad saugo tik nuo interneto blogybių, bei aišku antivirusinė, tačiau nesaugo, nuo žmonių kurie gali prisėsti ir pasinaudoti jūsų kompiuteriu ir jame esančia informacija, PURE tai daro, galima pasirinkti daug skirtingų būdų.Taip pat galima atsisiųsti bandomają versija, pilna kainuoja apie 50 dolerių metams.
  c)Kaspersky Anti-Virus - tai tiesiog geras kokybiškas antivirusas jums, jei nelendate ten kur nereik, taupote pinigus, arba tiesiog norite minimalios bet labai kokybiškos antivirusinės ji kaip tik jums.Kas be ko yra bandomoji versija, kainuoja apie 30 dolerių metams.
  Betkokia versiją galite atsisiųsti, nusipirkti čia:
  http://www.kasper...com/trials
  SVARBU: Metams pirkti licenziją patartina todėl, kad kas metus išleidžiama nauja versija ir jūsų turima bus tiesiog senesnė.Pirkti legaliai patartina nes bus rami galva, nereikės ieškoti internete licenzijų kur galite pasigauti daug kenksmingų failų, nes paprastai ieškome daigto tik tada kada jo reikia, tad nesuksite galvos iki to laiko, kol nesibaigs licenzija, kai ji baigsis jūsų apsauga išsijugs tapsite pažeidžiamas. ŠIOS PAGRINDINĖS 3 ANTIVIRUSINĖS YRA GERIAUSIOS TODĖL JAS IR PRISTAČIAU, NORS YRA DAUG KITŲ KASPERSKY PRODUKTŲ.
  Gera antivirusinė užtikrins jums saugumą, praradę atidumą, būsite apsaugotas nuo keksmingų failų kurie padeda išgauti duomenis iš jūsų kompiuterių,arba juos gadina.
  2. Jokiu būdų nesijunkite į svarbias direktorijas per kitur[ftp,admin anketa ect].
  Taigi kodėl vertėtu nesijungti per niekur tik per 1 kompiuterį į svarbias direktorijas, kaip admin anketa, ftp, domeno jei turite anketa ir viskas kas susiją su svetaine. Kitur, kituose kompiuteriuose, telefone ar kitam prisijungimo būde gali būti irgi kenksmingų failų, todėl ir turėdami patį geriausia antivirusą pralošite.
  3. Saugokite duomenis, nenaudokite tų pačiu slaptažodžių.
  a) niekam apsoliučiai niekam niekam net mamai, ensakykite prisijungimo slaptažodžių kur svarbi informacija, nes papraščiausiai jiem jų nereik, kam plepėti? Jei kam sakote juosdėl pagalbos pagalvokite ar verta? Ar tikrai pasitikite tuo asmeniu ar tikrai neteks gailėtis vėliau?
  Cool Naudokite slaptažodžius visur kur svarbu ypač EMAIL, SKYPE, ADMIN PASKYRA tokius:
  zodisskaiciazodisskaiciai$@!$". Labai svarbu tokius nadoti visur kur svarbi informacija laikoma, tai pat EMAIL SLAPTUS KLAUSIMUS DĖKITE YPAČ SUNKIUS, ARBA VIETOSE KUR GALIMA ATSIGRĄŽINTI SLAPTAŽODĮ DĖKITE SUNKIAS BET ATSIMENAMAS FRAZES.
  Manot perdedu? Jei žmogus pasisavins jūsų pagrindinį email, ir dėl to jūs būsite kaltas, nes naudojote tą patį slaptažodį kažkur kitur, po dienos iš jūsų atims viską ka buvote susikūręs.
  Pagalvok.
  4. Savo projekte skirkite tik tuos žmones kuriais tikrai pasitikite .
  Duokite svarbias paskyras tik tiems žmonėms kuriais pasitikite, nes galite susilaukti įvairių problemų, nebūkite naivūs..
  SVARBU:žmonėms kuriems duodate prisijungimus būtinai paaiškintikite kad jie padarytų lygiai tokius pačius šios pamokos punktus, nes ne vienas jūs turėsite prisijungimus..
  5. Nedėkite, neinstaliuokite jokių nereikalingų, nežinomų failų į svetainę.
  Nieko nedėkite kas nereikalingas jei esate žalias visiškai nedėkite jei abejojate to failo saugumu, PRISIMINKITE KIEKVIENAS FAILAS KURĮ DEDATE Į FTP KURIS SUSIJUNGIA SU MYSQL GALI BŪTI PAŽEIDŽIAMAS, taigi jei jis jungiasi su duomenų baze pagalvokite ar verta, jei tas failas yra naujas neišbandytas kitų, paskaitykite jo atsiliepimu, ir tik tada spręskite.
  6. Naudokite patikimus hostingus.
  Kartais sumokėti reikia daugiau, bet bus geriau, nenaudokite neišbandytų laiko hostingų,, nes jie gali bankrutuoti, arba tiesiog būti nekokybiški, ir ne per svetainę, o per visą hostingą jus nutrenks, ir tinklalapio nebebus. Išbandyta Smile.
  TAIGI 1 dalis baigta kurioje aptariau, bedrai žinomus patarimus, kitose 2 dalyse, pamokinsiukaip susikurti apsaugas, kokias dėtis apsaugas, ir kaip savo tinklalapio saugumą užtikrinti 99 procentais. Aš pats laikausi šių visų patarimų daug maž, ir galiu pasigirti, kad ne vienas mano kurtas tinklalapis nebuvo nulaužtas

  Pamoka kurta: Nostesi
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...