1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

RageMP serveris - L5RP.

Diskusija 'Modifikacijos' skyriuje nuo KudzeLT, Birželis 21, 2017.

 1. KudzeLT

  KudzeLT Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Birželis 21, 2017
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Sveiki, ieškojau skilties GTAV serveriams, bet neradau tokios, tai manau ši yra panašiausia.  GTAV multiplayer sceną jau seku apie vienerius metus. Iš pradžių prisijungiau prie FiveMP komandos. Po kelių mėnesių darbo, dėl tam tikrų problemų man teko palikti komandą. Todėl padariau gana ilgą pertrauką, kurios metu buvau užsiėmęs kitais projektais.

  Tačiau nieko gero man iš to neišėjo, todėl nusprendžiau sugrįžti atgal į GTAV multiplayer sceną, kur turėjau senų draugų. Grįžęs pastebėjau jog FiveMP modifikacija buvo žlugusi. Todėl pradėjau ieškoti naujos modifikacijos serveriui! Ir tai ką radau mane nustebino.​


  Modifikacija


  Radau kelias modifikacijas atitinkančias mano reikalavimus (GTA Network ir RageMP). Tačiau pasirinkau RageMP, nes ją galima žaisti neturint nusipirkus GTAV. Taip pat ši modifikacija yra parodžiusi tikrų rezultatų ir greitu metu išeis nauja šios modifikacijos versija, kuri pridės prie Scripting API apie 3000 naujų funkcijų. (Tai įvyks greičiau nei jūs tikitės :>)

  Serveris

  Serveris kurti yra pradėtas neseniai, todėl progreso dar didelio nėra. Keletas darbų yra užšaldyti laukiant naujos versijos, tačiau vistiek yra gana nemažai darbų prie kurių man dar daug reikės dirbti. Jeigu sudominau, prisijunkite prie mūsų discord serverio. Taip pat jeigu norite kažkas prisijungti prie šio projekto kūrimo laukiu pasiūlymų. Taip pat serverio progresą galite stebėti trello lentoje.


   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...