1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

RPG-LIFE.LT Sugrįžta

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo Horisas, Gegužė 18, 2020.

 1. Horisas

  Horisas Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Gegužė 18, 2020
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Sveiki visi forumo nariai su jumis sveikinasi projektas RPG-life.lt !

  [​IMG]

  Projekto administraciją, sudaro :  Savininkas - Tomas_Kudirka (26m)

  Savininkas- Giedrius_Lisauskas (27)

  Skripteris - Edgaras (34m)  Taigi noriu jums pristatyti dar kartą savo projektą taiRPG-LIFE.LT :  Trumpai apie pačią idėją, kuri kilo labai seniai, planuota, perdaryta, koreguota, mintyse dėliota ir taip ir taip. Pereita juoda ir šalta su viskuo, daug negatyvo susilaukėme, vien tam, kad žmonės galvojo, apie kitą gm, kuris visiškai, ne prie ko, žinoma, čia ir dalis mano kaltės buvo, kur buvo paskelbta tema, bei pati visa klaidinga informacija, bei aprašymas.. Todėl norėčiau pabandyti iš naujo, bei visų atsiprašyti, už klaidingus, duomenis. O dabar tai yra, pats tikriausias RPG 'GM' . Startavus serveriui, kelių savaičių bėgyje, manau patys pamatysite tai. [​IMG] Tikiuosi šis aprašymas parodys mūsų planus gerus, bei viltį, kad atsiras žmonių kuriems patiks, bei norės prie mūsų prisijungti. Palaikykime vieni kitus, o ne peikime, už bandymą, nes nedaro tik tie, kurie bijo susimauti. [​IMG]  Trumpai apie Modifikacija.  Modifikacijai bus naudojamas editas (RPG-LIFE 1.4v) kuris perdarytas (Edgaro), bei prie kurio įdėta labai daug laiko, bei darbo, kuris turėtų išsiskirti iš kitų projektų savo sistemos. Prie pačios modifikacijos dirbame, gan ilgą laiką, nemanau, kad domina tai jus, tad ir viskas bandoma paruošti naudojimui, tvarkingui, kad startavus serveriui, neiškiltų begalės problemų. Startavus mūsų forumui yra renkami direktoriai, adminai ir visi kiti prižiūretojai kurių dar mums reikės. Direktorius, kaip jau po truputi išrinksim, laukiam registruojantis žmonių, bei pildančius anketas. Tai bus jiems proga papulti į serverį nes jie patys turės pertestuoti savo darbą ir surašyti darbo bugus kuriuos reikės butinai sutaisyti prieš startuojant, kad starto metu žaidėjams nekiltų problemų dėl darbų bugų. Tad su jūsų pagalba projektas bus skalndus, bei funkcionuos. Įsijungiame, į darbus, registruojamės forume, pildom anketas į direktorius, prižiūrėtojus, ir visą administraciją, bei didinam gretas. Laukiam. Bus žinoma, naujų, bei ir senų sistemų, kurias būsite matę, daugybę kartų.Bei tai nesutrukdys tobuleti. Mūsų likimas tai jūs..


  ••• Projektas kuris vertas dėmesio, pasistengsiu aš jums paaiškinti kodėl. •••  https://imgur.com/PmnszEr
  Ginklų licenzijos laikymas :


  Ginklų licenziją serveryje išsilaikyti nėra taip paprasta, kaip galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia turėsite išlaikyti teoriją, o tikvėliau lauks praktinis darbas. Per tam tikrą laiką reikia pataikyti į kuo daugiau taikinių, kuo mažiau prašaunant kulkų į šoną. Skaičiuojamas yra ir laikas, ir pašautų taikinių skaičius, ir nepataikytų kulkų skaičius. Turėsite kuo greičiau pataikyti ir kuo daugiau, jog sugebėtumėte gauti licenziją.

  ••• Darbai su pakvietimais •••

  Medikai :  Žmonės, kurie turės užtikrinti žaidėjų sveikatą, suteikti jiems sveikatos pažymą. Medikai kaip ir daugelyje serverių neišsiskiria savo darbu, gydo žmones, bet pas mus medikas ne tik turės suteikti pirmąją pagalbą, jis turės būti pasirūpinęs,kad visada prie savęs turės vakciną ar vaistinėlę, o gal net medicininę kanapę. Kodėl viso to reikia? Nežine kada miške uogaujant ar medžiojant stirną, kad užsidirbti vieną kitą papildomą pinigą, pasigausite erkę, ar kokią ligą. Serveryje, net ir važinėdami rasite žmogų, kuriam reikės suteikti pagalbą.

  Policijos Departamentas :  Vienas iš sunkiausių, atsakingiausių darbų serveryje, tik jie taip garantuotai gali rūpintis mūsų saugumu serveryje, ginti nuo apsvaigusių narkomanų, nuo agresyvių gaujinių. Žaidėjai pasiryžę dirbti šiame darbe labai daug laiko, kantrybės, skiria jums ir privalo būti šaltų nervų mes visi tikrai žinome kokių švelnučių žaidėjų būna. Su veikla šis darbas, kaip ir paprastai nesikeičia, gaudysite gaujos narius, tikrinsite furistus atvažiuojančius iš miesto. Kelsitės rangus, jog galetumėte, pasirinkti kitą darbo transportą, bei kas be ko ir daugiau uždirbsite. Reaguoti į iškvietimus, bei stengtis, dėl visų saugumo. [​IMG]

  Taxi :  Nenori rizikuoti gyvybe, patinka ilgą laiką važinėti serveryje ir kalti gražaus pinigėlio, čia tavo vieta, Taksi firma rūpinasi mūsų kelionėmis jei nerandame kažkokių tai vietų , o gal transportas sugedo ar gal jo net neturite, tad šie žmogeliukai visada greitai laiku ir vietoje bus. [​IMG]

  Fūristai :  Daugumoje serverių šie žmogeliai net nebūna veiksmo vietose važinėja daug laiko užmiestyje,bet ne pas mus. Pas mus šie vairuotojai turi pačiame mieste tikrai ganėtinai daug veiklos, vešti kurą į kolonėles priimti bendrus užsakymus iš klientų, bet jei tau tai atrodo mažas uždarbis? Taip pat, turesite galimybę, krautis narkotikus iš narkotikų sandelių. Neužmiršk saugotis gaujinių gal už kampo tavęs jau laukia,bet gali būti ne tik gauja, gali būti ir PD kuri gali akimirksniu viską konfiskuoti. Bei prie jų gretų prisideda armija, tai didelis iššūkis saugiai ir į vietą pargabenti krovinį.

  Baikeriai :  Baikeriai. Vienas iš tų darbų, kurie sukelia nostalgija, bei todėl, pagalvojau, kad jie reikalingi. Nes koks miestas, jei nėra piktų dėdžių. Su savo "Žirgais" Veikla, ganėtinai bus sena, turės darbo su narkotikais, grobimais, bei galės grobti žmones, už kuriuos reikalaus išpirkos. Beabejo prasidės karai su gaujiniais, dėl sandėlių.


  Armija :

  Esi stiprus, atsibodo sėdėti namie, šis darbas kaip tik tau, sugaukite nusižengusius asmenis, renkite reidus, bei apieškokite furistus, gabenančius krovinius iš miesto, ar į miestą, gal tai nelegalu. !! Turėsite bendradarbiauti su Policijos pareigunais, nes užsiimti visais miesto nusikalteliais, ar grubuotėmis, tiesiog jums bus per sunku.  Mechanikai :  Tai darbas, kuris kaip ir visada, yra sukoncentruotas, ties tais asmenimis, kurie negali pasirūpinti savo automobiliais, tad kaip ir visada, jie pagal iškvietimus, stengsis padėti, iškilus transporto priemonei sunkumų, bei bus tie, kurie ne vietoje palikus asmeninį automobilį, nutrauks į saugojimo vietą, už kurią turėsite susimoketi, norint pasiimti savo transporto priemonę. !!

  [​IMG]  Dyleriai :

  [​IMG]  S.W.A.T :  [​IMG]  Gaisrininkai :  [​IMG]  Skelbėjai :

  [​IMG]  Mini Darbai :  Nerandate patinkančio darbo, ne bėda, daug pasirinkimo bus išbandyti lengvesnius darbus, bei suprasti ko norite, iš daugelio mini darbų, vienas iš jų pakrantės apsauga.  Prisijungimas :  Greitas ir paprastas prisijungimas. [​IMG]


  Kazino sistema :

  Esate azartiškas, mėgstate žaisiti iš pinigų, ši vieta kaip tik jums.  [​IMG]  Atradimų sistema :  Viena iš gan idomesnių veiklų, neturintiem darbo žaidėjams, ieškoti atradimų, juos kolekcionuoti, bei parduoti uz pinigus, ir taip įsitvirtinti savo mieste.  INFO Lentele :

  [​IMG]  Valdymo pultas :

  [​IMG]  Atrakcionų sistema :  [​IMG]  Gaujų Sistema :  Serveryje egzistuoja tikrai įdomi gaujų sistema. Apie ją norime jums dabar papasakoti. Gaujos kūrimo etape jums reikės susirasti savo gaujos bazę, kitaip vadinama "hood" vietą. Sukūrus zoną galėsite grobti įvairius serverio pastatus, tokius kaip bankas, vyriausybė ar viešbutis. Gaujos norėdamas gauti narkotinių medžiagų ar ginklų turės kovoti dėl sandėlių, kuriuos papildo fūristai. Konkurencija tarp sandėlių bus išties didelė todėl taip paprastai narkotinių medžiagų ar ginklų negausite. Nepamirškite, kad tam stengsis sutrukdyti Policijos Departamentas, Armija, ar net S.W.A.T. Esant gaujoje tai pat galėsite ir tuo pačiu metu dirbti darbe, todėl tai tik pagyvins šią sistemą. Gaujų sistema skirta suburti žaidėjus. Gaujos nariai savo gaują galės tobulinti už tam tikrus aspektus, patobulinus gaują atsiras vis naujų komandų kurias galėsite išnaudoti. Gaujos turės tikrai gan įdomią sistemą, galės keltis lygius, rinktis reputacijos taškus, bei už juos gauti naujus skin, bei geresnius ginklus. [​IMG]  Naujokų misijos (/nmisijos) :

  [​IMG]

  Namų sistema :  Tai jūsų namas, kurį galėsite tvarkytis, kaip jūs tik norėsite, pirksite baldus, garso aparatūrą, bei taip kelsitės už pinigus namo interjerą. Baldus turėsite galimybę, taip, kaip jus tik panorėsite. Turėsime galimybę, susikurti namą.  AFK Zona :

  [​IMG]

  Garažai :

  Turite namą, bet neturite garažo, ne bėda, bus galimybė įsigyti.

  Regitra - Vairavimo mokykla :

  Kaip ir įprastai, pirmiausia, reikės išsilaikyti teoriją, irodžius įgudžius, turėsite galimybę, laikyti praktiką.

  [​IMG]


  Nauji namai :  Naujos vietos, nauji namai, kuriuos turėsite galimybę nusipirkti, bei įsirengti, taip, kaip jums yra patogiausia. Susidėlioti baldus, visą vidų pasidaryti, taip, kaip jūs tik noresite. Serveryje, rasite taip pat naujų namų, bei dizainų.  Pasiekimų sistema :

  Turėsite didelį misijų sarašą, kurį įvykdžius, gausite prizus. !! [​IMG]
  Automobilų Salonas :  Šiuolaikiškas salonas. Kuriame turėsite galimybę įsigyti sau patinkantį automobilį.

  AFK Zona :  Vieta kurioje, galėsite gauti pinigu, bei xp, už buvimą afk.

  AUTOSERVISAS :  Nėra mechanikų, ne problema, tai vieta, kurioje galėsite patys tvarkytis, savo asmeninius automobilius, dėti ratus, bei tiuninguoti, kaip jums patinka !!


  Lenktynių Sistema :  Galimybė išbandyti jėgas, su savo draugais, ar kolegomis, lažintis, kuris turi geresnius įgūdžius, lenktynėse !!!  Veiksmas vyksta Los Santos Mieste !!

  ••• Mūsų puslapis www.rpg-life.lt [Jau veikia] •••
  [Serverio data planuojama 2020:05:023.]
  ••• Serverio Ip adresas : samp.rpg-life.lt •••
  ••• Veiksmas pas mus vyksta Los Santos •••  Tikiuosi, bent šį kartą, kažkas labiau patiks, ačiū už dėmesį, laukiam visų norinčių prisijungti, judėkime kartu. Pildykime anketas i postus, kurių begalo daug yra.  Mūsų likimas, tai jūs !!! Pagarbiai RPG-Life.Lt Administracija.
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...