1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

RSAG.LT | Reikalingas 0.3.7 klientas

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo RSAG, Gegužė 23, 2019.

 1. RSAG

  RSAG Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Gegužė 22, 2019
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  [​IMG]

  RSAG.LT - Tavo žaidimas prasideda čia!

  RSAG.LT - Serverio veiksmas vyksta SanFierro, Los Antos, Las Venturas miestuose. Serveryje nėra labai sunki ekonomiką nes galite vykdyti pasiekimus ir už juos gauti serverio pinigų/patirties.

  - Žaidimo pradžia:

  Įėjus į serverį, jums išmes registracijos langelį, į kurį suvesite informaciją, kuri bus išsaugota duomenų bazėje. Suvedę reikiamą informaciją, jūs atsirasite San Fierro stotyje, nuo kurios ir pradėsite savo žaidimą. Atsiradus stotyje, jums bus pateikta informacija apie šį projektą. Visas komandas galėsite rasti - /komandos. Atsiradimo vietoje, netoliese, iš karto yra sudėti nuomos dviračiai/automobiliai, kurių jums gali prireikti nuvykti į tam tikrą vietą. Pirmasis taškas, į kurį turėtumėte nuvykti, tai yra Vairavimo mokykla. Išsilaikę teoriją, ir gavę vairuotojo pažymėjimą, galite vykti dirbti į darbą (be pakvietimo), taip pat vykdyti pasiekimus [/pasiekimai].

  - Transporto priemonės parduotuvės:

  Serveryje yra 5 vietos kur galima bus įsigyti savo norimą transportą, t. y. Kiekvienoje mašinų parduotuvėje skirtingos tr.priemonės vienas galite įsigyti už brangiau kitas už pigiau. Įsigijus savo nuosavą transportą, būtina jį priregistruoti kitaip galite būti nubaustas serverio teisėsaugos už mašinos nepriregistravimą. Mašinų į salonus turi atvežti Tolimųjų reisų vairuotojai jeigu nėra nei kiek tr.priemonės kiekio.

  - Mafijų/Gauju sistema:

  Šiame serveryje vyraus mafijos/gaujos. Serverio mafijos: "Cosa Nostra" "Immortal" Serverio gaujos: "Grove Street" "The Ballas", bus vienos ir vienintelės mafijos/gaujos, kurios turės savo lyderius. Plačiau apie šią sistemą. Visų pirma gaujų / mafijų sistemoje vyrauja toks dalykas kaip /uzimti mafijos/gaujos zoną. Čia "Cosa Nostra" mafija ir "Immortal" galės kariauti tarpusavyje, užimdami bazę. Čia "Grove Street" gauja ir "The Ballas" galės užimti miesto valdas vienas iš kitų. Mafijos lyderiai gali su savo mafiją užimti baką ir nustatyti laiką po kurio turėtu sprogti bomba ir atsidaryti banko seifas. Atsidarius banko seifui mafiją pasimą pinigų maišus ir gauną bėga statusą ir įtarimo lygius jie turi spėti nugabenti į mafijos zoną kol nesulaikė teisėsaugą nugabenus pinigus nusiima bėga ir įtarimo lygiai. Ir į /dfondas įsideda sumos kurias mafiją atnešė.

  - Alkio sistema:

  Tai sistema, kuri suteikia nemažą dalį realistiškumo mūsų serveriui. Jūs nuolat turėsite pavalgyti kaip ir tikrame gyvenime, o to nepadarius jums silps alkio procentas ir kol jus nepavalgysite jums į uždarbi gausite labai maža dalį.

  - Serverio teisėsaugą:

  Tai vienį iš svarbiausių darbų serveryje, nes nuo serverio teisėsaugos priklauso tvarką mieste bei už jo ribų. Serveryje yra 4 teisėsaugos sritis kurios turi savo pareigas už ką atsakingi. Serverio teisėsauga turi vykti į grobimus banko/žmogaus. Ir į serverio žaidėjų iškvietimus.  - Serverio administraciją:

  Pagr.Administratorius - Admin_Tutorial  - Serverio informaciją:

  Forumas - www.rsag.lt

  Serverio IP: samp.rsag.lt
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...